Dovre

Dovre 500

Võimsus: 8 KW
Kõrgus: 665 mm
Laius: 560 mm
Sügavus: 435 mm
Lõõri läbimõõt: Ø 150 mm
Värv: must matt

kamin kaminad valmiskamin

Dovre kaminad ja südamikud on suure jõudlusega ja keskkonnasõbraliku põlemisega küttekolded, mis toovad teie koju hubasust ja soojust.
Dovre on karmi kliimaga mägiala põhja Oslos. Norras tähistab Dovre kvaliteeti ja vastupidavust.
Dovre kaminad ja küttekolded on ennast tõestanud Artika raskete talvedega piirkondades. Dovre kaminahjud on tõendanud oma erakorralisi omadusi päevast päeva rohkem kui 75 aastat.
Aastate jooksul on Dovre kaminahjud saanud väga hea maine tänu oma soojustehnoloogiale. Sajad tuhanded inimesed saavad nautida õdusat soojust ja mugavust tänu Dovre kaminahjudele.

Dovre kaminahi toodetakse kõrge kvaliteediga malmist, mis garanteerib ideaalse soojusallika kodus.
Dovre kaminahjud on testitud ja sertifitseeritud sõltumatute laborite poolt, sest Dovre kaminahjude kvaliteet on midagi enamat kui lihtsalt reklaamlause. Dovre tootevalikusse kuuluvad ahjud, pliidid ja kaminad mille tutvustused leiate meie kodulehelt.
Dovre on nimi mis tähendab karmi kliimaga Norra mäestikku, mis asub põhja Oslos. Dovre piirkond oma karmi kliimaga on alati olnud tunnustatud Norra sümboliks ning kvaliteedi ja tugevuse märgiks. Sama päritolu Dovre malmist kaminahjusid ja kaminasüdamikke on nüüd edukalt müüdud kogu maailmas.
Kuna ehitasime uue kaasaegse valukoja Belgiasse 1981 aastal on Dovre õnnestunud luua usaldusväärne maine OEM-turul.
Kõrgel tasemel automatiseerimine oma valukojas teeb Dovrest suurepärase partneri kuni 30kg kaaluvate valudetailide tootmisel. Dovre kaminate malmivalule on iseloomulik nende pinna kvaliteet ja täpsed mõõdud.

Dovre kaminahjude kvaliteet on midagi enamat kui lihtsalt reklaamlause!
Dovre kaminahi on tõestatud objektiivse kvaliteedi testiga. Kaminahjud vastavad kõige rangematele ohutuse, tõhususe ja heitkoguste normidele. Kaminahjud on testitud ja sertifitseeritud Belgia, Saksamaa, Norra, Rootsi ja Holland sõltumatute laborite poolt.

Malmist kaminahjud. Dovre oskab.
Malm on ideaalne soojuse andja. Jäikus ja kõrgetele temperatuuridele vastupidavus on malmi parimad omadused kaminahju kvaliteedi tagamiseks. Dovre on ekspert kaminahju malmi valamise valdkonnas.

Kui valite emailviimistlusega kaminahju, siis saate mitte ainult soojusallika vaid ka atraktiivse dekoratiivse elemendi enda kodusesse interjööri.
Uus Dovre emaileerimise protsess tagab kõrge kvaliteediga kaminahju viimistluse. Emailitud kaminahju pindu on ka lihtne puhastada. Teie kaminahi näeb välja sama hea kui uus aastaid.
Saad valida erinevaid värve, nii et teie kaminahi on hästi integreeritud kodusesse interjööri.
Värvid:
E1: matt must
E2: elevandiluu
E3: roheline
E4: antratsiit
E5: Royal sinine
E6: majolica pruun
E7: majolica roheline

Uusima põlvkonna Dovre kaminahjud on varustatud ainulaadse kahekordse põletamise süsteemiga. Lisaõhk võetakse kolde tagant. See tagab esmase kuumutatud õhu juhtimise edasi spetsiaalse plaadi kaudu kamina põlemiskambrisse. See tagab sekundaarse põlemise ülejäänud põlemata kamina suitsugaasidele.
Tulemus: parandatud soojuse tootlikus ja puhtam keskkonnasõbralik põlemine kaminahjus.
Dovre Airwash klaasi gaseerimise süsteem kasutab tagaspoilerit, mida läbiv põlemisõhk kõigepealt liigub üle kogu kamina klaasi. See liigutab põlevad suitsugaasid ja kondensaadi kamina klaasist eemale nii, et see püsib kauem puhtana ja kamina ukse klaas ei ole pidevalt must.
Pakutakse ka gaasi lisaga suletud põletussüsteeme, kamina põlemisõhu ja põlemisgaaside tõmme on kavandatud ühe ja sama kahekordse seinaga suitsugaaside toru kaudu. See on suur eelis, mida saab kasutada üksiku kaminahju paigaldamiseks hästi isoleeritud ruumi, kus on vähe või ei ole füüsiliselt üldse õhuvoolu. Isegi ilma korstnata majades saate nüüd nautida põnevat kamina tule mängu.
Valige kaminahi, mis sobib võimsuselt.
Saad parima tulemuse, kui teie kaminahi põleb pidevalt selle nimivõimsusega. Kui teie kaminahi on liiga suur, siis sageli töötavad nad liiga madala põletamise tasandil. Tulemuseks on mittetäielik põlemine ja see ei ole hea korstnale (suureneb risk korstna tulekahjudeks ladestunud tahma tõttu), ega keskkonnale (põlemata suitsugaasid atmosfääris).
Jäätmete kaminahjus põletamine- plast, töödeldud puit, jne on seadusega keelatud. Püüa ka vältida kaminahjus liiga madala intensiivsusega põletamist. Seeläbi tekivad kaminahjus mittetäielikult põlenud heitgaasid, mis põhjustavad tahma kogunemist korstnasse.
Kasuta kaminahjus ainult kuiva ja töötlemata puitu. Liigne niiskus puidus takistab kaminahju efektiivset põlemist. Palju energiat kulub kaminal vee aurustamiseks puidust. See kulutab poole rohkem energiat, soosib kaminahjus mittetäielikku põlemist ja palju vähem energiat jääb üle toa kütteks.
Kasutage kaminahjus puitu, mis on kuivatatud hästi ventileeritud kohas vähemalt 3 aastat. Seda soovitust järgides te leiate, et kasutate kaminahjus palju vähem puitu.
Alates 1. juulist 2007 peavad kõik kaminahjud olema CE heakskiidetud. Kamina tootja on kohustatud kinnitama märgisega seadme vastavust detailsetele tehnilistele spetsifikatsioonidele. Seega on nüüd lihtne võrrelda väärtusi – näiteks kaminahju jõudlust, heitmeid ja erinevaid seadmed.
DOVRE toodete müügiga tegeleb Kaminakeskus.